Тариф на електроенергію в Україні зросте майже вдвічі.
В Україні значно зросте тариф на електроенергію. Для деяких споживачів вартість може зрости майже вдвічі — до 4,80 грн за кіловат. Пише tsn.
Про це повідомив директор енергетичних програм “Центру Разумкова” Володимир Омельченко в ефірі “Ранок.LIVE”.
За його словами, нова ціна — 4,80 грн — буде діяти для тих користувачів, які споживають понад 100 кВт на місяць. Ті, хто споживає менше 100 кВт, платитимуть за старим тарифом — 2,64 грн за кіловат.
“Це основний, базовий варіант, який зараз обговорюється. Варто ще визначити, чи будуть люди платити за старим тарифом за перші 100 кВт, а за надлишок — за новим тарифом, або ж чи повністю вся сума буде обраховуватись за новим тарифом. Це питання поки що вирішується,” — зазначає експерт.
За його словами, обговорення триває, але рішення можуть ухвалити вже до кінця цього тижня.
Джерело інформації та фото: tsn.ua





